Zakrzywiony telewizor hit czy kit
Zakrzywiony telewizor hit czy kit

Internetowy ranking telewizorów obecnie dużą część swojego miejsca poświęca zakrzywionym telewizorom, pytanie czy wygięte telewizory mają coś na celu czy to tylko zwykły chwyt marketingowy ?

Wykorzystanie jakości 4K

Twórcy zakrzywionych telewizorów przy ich konstruowaniu obliczali kąt zakrzywienia poprzez wyliczenie średniej odległości widza od odbiornika proporcjonalną do rozmiaru telewizora. Efekt ten poprzez technologię wysokiej jakości 4K chce wprowadzić zwykłego użytkownika w stan podobny do tego osiągane w kinie poprzez rzutowanie obrazu na bardzo dużej powierzchni.

Czy warto ?

Okazuje się, że producenci podjęli próbę produkcji zakrzywionych telewizorów ze względu na to, że są tańsze w produkcji niż standardowe telewizory. Możemy sobie zadać pytanie czy potrzebujemy takiego futurystycznie wyglądającego gadżetu który z pewnością będzie wyróżniającą się rzeczą w naszym mieszkaniu za jaką musimy aktualnie zapłacić nie małe pieniądze.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCiśnieniomierze warte uwagi
Następny artykułLubisz pierogi lub makaron? Sprawdź jakie mamy propozycje dla Ciebie
Jestem testerką sprzętu RTV/AGD. Codziennie testuje i opiniuje nowe sprzęty pojawiające się w sklepach - łączę tym samym pracę zarobkową i hobby. Przygotowane przeze mnie testy znaleźć można zarówno na blogu jak i kanale YouTube.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here