Wygodne ekspresy do kawy na kapsułki
Wygodne ekspresy do kawy na kapsułki

Ekspres do kawy na kapsułki jest ciekawym bardzo przydatnym narzędziem w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki niemu możemy wygodnie oraz bez zbytniego angażowania cieszyć się ciepłą i pyszną kawą.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli ekspresów kapsułkowych, jednak większość z nich współpracuje tylko z dedykowanymi kapsułkami np. Tassimo, Nespresso czy Dolce Gusto – najbardziej znane marki. Wiele z tych maszyn jest produkowanych przez takie firmy jak: Krups czy Delonghi. Wybierając sprzęt proponowanych marek, możemy być spokojni o jakość wykonania oraz żywotność sprzętu.

Kupujemy ekspres do kawy

Głównym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę kupując kapsułkowy ekspres do kawy, jest ciśnienie (mierzone w barach) ponieważ określa ono, jaki smak możemy wydobyć z każdej kapsułki kawy, a także jakość pianki podczas parzenia espresso. Dobrym wyborem będzie ekspres, który ma co najmniej 15 barów ciśnienia.

Ciekawe rankingi ekspresów na kapsułki

Jeżeli szukasz ekspresu do kawy na kapsułki, warto spojrzeć na rankingi, które prezentują najlepsze modele dostępne na rynku.

Twoje potrzeby kawowe, są bardzo małe ? Najlepszy rozwiązaniem będzie wybór kapsułkowego ekspresu do kawy. Najlepszym wyborem będzie mały ekspres Krups KP1006. Jeżeli jednak jesteś osoba która lubi bardziej rozbudowane technologiem, polecamy Krups Nespresso Expert z technologią Bluetooth. Jeżeli dbasz o detale i jesteś esteta polecamy przejrzeć produkty KitchenAid.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here