Sprawdź swoje żarówki w aucie przed zimą
Sprawdź swoje żarówki w aucie przed zimą

Każdy z samochodów ma różne rodzaje żarówek, pewnie nie raz zastanawiałeś się jakie zamontowane są w Twoim samochodzie. Mamy kilka rodzajów świateł: mijania, drogowe, przeciwmgielne, światła stopu, światła pozycyjne, światła pozycyjne i światła wewnętrzne – jak sprawdzić jaka żarówka pasuje do Twojego auta?

Na rynku jest wiele różnych żarówek, do kórych dołączone są różne elmenety wyposażenia, wszystko jest to zależne od marki pojazdu, modelu czy roku produkcji. Poniżej prezentujemy kilka porad jak sprawdzić, jaka żarówka jest w Twoim aucie!

1. Wyszukiwarka żarówek online

Aby dowiedzieć się jakie żarówki pasują do Twojego auta, proponujemy skorzystać z wyszukiwarki żarówek online, która odpowie na Twoje pytanie oraz pokaże Ci przykładowe produkty, tak abyś nie musiał szukać w sieci produktów.

Wyszukiwarka żarówek online - zarowkadoauta.pl
Wyszukiwarka żarówek online – zarowkadoauta.pl

2. Podręcznik pojazdu

Jeżeli pojawił się problem ze znalezieniem odpowiedniej żarówki, proponujemy skontaktować sięz producentem pojazdu w celu uzykania informacji lub po prostu zjarzeć do instrukcji obsługi pojazdu.

3. Wymontować poprzednie żarówki

Jeżeli lubisz majsterkować to możesz samodzielnie zdemontować reflektory i spojrzeć typ żarówki, który został zamontowany w Twoim aucie. Poniżej przykład dla żarówki H7:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here