Prasulec to słowo, o którym mało kto słyszał, jednak to, co się za nim kryje może zrewolucjonizować, a przynajmniej znacznie ułatwić i uprzyjemnić codzienne życie wielu osób. Jak to możliwe? To po prostu specjalny przyrząd, który usprawnia proces prasowania – niezależnie od lokalizacji, w jakiej się ono odbywa. Wygodnie, szybko, skutecznie – właśnie tak może wyglądać prasowanie koszul, a także trudno dostępnych miejsc w innych częściach garderoby, jak spodnie czy płaszcze. Mowa tu przede wszystkim o rękawach, ale również o różnego rodzaju zaszewkach, a ponadto o nogawkach, kołnierzykach, okolicach barków i wielu innych – zwykle problematycznych – elementach.

Prasulec – w domu i w firmie

Oczywiście prasulec to forma dobrze znana w krawiectwie czy też w punktach usług prasowalniczych; w obu przypadkach służy prasowaniu odzieży w miejscach, do których inaczej trudno byłoby dotrzeć. Jednak poza profesjonalnymi zakładami krawieckimi oraz takimi, które zajmują się prasowaniem prasulec świetnie sprawdza się po prostu w zwykłych domach. Dotyczy to w szczególności tych osób, którym zależy na nieskazitelnym wizerunku, i budują go m.in. w oparciu o perfekcyjnie wyglądającą odzież. Uzyskaniu odpowiedniego efektu, tj. ubrań wyprasowanych szybko i bez jakichkolwiek zagnieceń, sprzyja ciekawa forma, jaką przybiera prasulec. Przeważnie ma on wypukłości, które pomagają osiągnąć pożądany rezultat wyjątkowo sprawnie.

Prasulec – różnorodne artykuły i akcesoria

W sklepie internetowym Bellussi znajdą Państwo szeroki wybór prasulców – dostosowanych zarówno do placówek, w których prasowanie wykonywane jest zawodowo, jak i przeznaczonych do użytku przez osoby niezajmujące się nim profesjonalnie. W zależności od miejsca użytkowania oraz przeznaczenia prasulca można wybrać uniwersalny model wolno stojący bądź też przykręcany do profesjonalnych stołów prasowalniczych, np. takich modeli, jak Futura RA, Futura RC i Futura RC5, a także Comelflex, Comelflex-S albo Comelux Maxi A, Comelux Maxi C i Comelux Maxi C5. W sklepie Bellussi można zaopatrzyć się również w podstawy prasulca bez form do rozmaitych stołów prasowalniczych, w tym typów MP/A, MP/F, MP/FC/A, MP/FC, MP/F/PV, MP/F-A/PV, MP/F-FC/PV, FR/F, BR/A, BR/A-L, BR/F-PV, FR/F/PV oraz FR/FC/PV, a także BR/A-S i BR/A-RS.

Prasulec – typy, formy i rodzaje

Prasulec podłużny podgrzewany elektrycznie z pokrowcem, przeznaczony do prasowania długich rękawów bądź spodni, prasulec w formie gruszki albo poduszki, idealny do prasowania korpusów ubrań, a także prasulec w formie stworzonej do prasowania barków w męskich elementach garderoby – to tylko niektóre postaci, jakie może przybrać prasulec. Kolejne to niezwykle przydatny prasulec do wewnętrznych szwów rękawów, a także forma pozwalająca doskonale rozprasować okolice barków w bluzkach i koszulach damskich. Prasulec tego typu, a tym samym wielkie udogodnienie, przynoszące sporą oszczędność czasu, możemy mieć pod swoim adresem już następnego dnia – w przypadku zamówień złożonych i opłaconych w e-sklepie Bellussi do godz. 14 dnia poprzedniego.

Sprawdź polecany przez nas Prasulec – Bellussi Group.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here