Szukasz sposobu na zdrowe i czyste powietrze w swoim domu, ale nie chcesz przepłacać? W takim razie powinna zainteresować Cię nowość na polskim rynku – oczyszczacze powietrza Samsung. Sprawdź dostępne modele, a także zobacz, jakie osiągają parametry techniczne.

Oczyszczacze Samsung na każdą kieszeń

Oczyszczacze Samsung to urządzenia, za które nie musisz przepłacać. Dostępne są w sprzedaży w kilku przedziałach cenowych. Najtańsze urządzenia dedykowane do najmniejszych powierzchni znajdziemy już w cenie 1399 zł, z kolei droższe urządzenia, ale dedykowane do bardzo dużych przestrzeni dostępne są w cenie do 3 tys. zł. Producent zadbał także o bardzo wymagających klientów, którzy poszukują ciekawych rozwiązań wzorniczych. Zaprojektowany przez Samsunga model oczyszczacza AX47R9080SS z pewnością zadowoli nawet największych estetów.

Na uwagę zasługują również niskie koszty eksploatacji. Producent zadbał, aby urządzenia nie pobierały dużo prądu. Dzięki swojej energooszczędności urządzenia mogą swobodnie pracować cały dzień i całą noc w okresie największego zanieczyszczenia powietrza smogiem, a my nie musimy obawiać się wysokich rachunków za prąd.

Parametry techniczne oczyszczaczy powietrza Samsung

Porównamy 4 flagowe urządzenia marki Samsung. Oczyszczacze powinny być dobrane do wielkości powierzchni pomieszczenia, a właściwie do jego kubatury. Dlatego też poza parametrem dedykowanej powierzchni bardzo ważny jest także parametr CADR określający wydajność przepływu powietrza. Aby jednak urządzenia mogły być włączone w czasie, kiedy my także znajdujemy się w danym pomieszczeniu, musimy zwrócić uwagę na głośność pracy urządzeń. Oczyszczacze, które generują duży hałas niestety będą bardzo uciążliwe dla ludzkiego ucha. Dlatego informacja o głośności pracy urządzenia to także jeden z kluczowych parametrów, przy wyborze tych urządzeń.

Samsung wprowadził na rynek cztery urządzenia:

  • oczyszczacz do powierzchni max. 40 m2 – urządzenie generuje hałas na poziomie 20-48g dB, posiada 2 czujniki pyłów oraz 4-stopniową skalę wskaźnika zanieczyszczeń powietrza
  • oczyszczacz do powierzchni max. 60 m2 – urządzenie generuje hałas na poziomie 21-50 dB, posiada 3-stopniowy system filtracji powietrza (filtr wstępny, filtr węglowy, filtr HEPA 13) oraz wygodną aplikację mobilną SmartThings
  • oczyszczacz do powierzchni max. 90 m2 – urządzenie generuje hałas na poziomie 21-54 dB, przy tak niskim poziomie hałasu imponuje współczynnik CADR na poziomie 701m3/h.
  • oczyszczacz do powierzchni max. 47 m2 – urządzenie z segmentu premium o wyjątkowym designie.

Zastanawiasz się, czy oczyszczacze Samsung to dobry wybór? Biorąc pod uwagę doskonałe parametry techniczne oraz niezwykle atrakcyjną cenę, z pewnością jest to jeden z lepszych wyborów, jaki mogłeś dokonać kupując oczyszczacz powietrza do domu, mieszkania czy do biura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here