Niezależnie od tego, czy dopiero urządzasz swoje pierwsze mieszkanie czy może wymieniasz dotychczasowe sprzęty na nowe – urządzenia AGD to konieczny punkt na mapie Twoich poszukiwań. O ile np. swobodnie możesz tymczasowo mieszkać bez szaf czy komód, tak posiadanie pralki czy lodówki to absolutna podstawa. Coraz więcej osób nie wyobraża sobie także życia bez zmywarki. Poniżej opisujemy garść dobrych praktyk, którymi warto kierować się podczas poszukiwań, aby dokonać właściwego wyboru, z którego będziesz zadowolony przez długie lata.

  1. Od czego zacząć poszukiwania pralki czy innego sprzętu AGD?
  2. Na co zwracać uwagę podczas zakupów online?
  3. Szukasz pralki lub lodówki w dobrej cenie?
  4. Skorzystaj z fachowego doradztwa
  5. Zakupy w RTV EURO AGD to dla Ciebie pakiet korzyści

Od czego zacząć poszukiwania pralki czy innego sprzętu AGD?

Punktem wyjściowym Twoich poszukiwań powinno być ustalenie, z oferty jakiego sklepu chcesz skorzystać. Obecna sytuacja skłania wiele osób do zakupów online zgodnie z zaleceniami dotyczącymi dystansowania społecznego. Nie stanowi to jednak trudności w wyborze odpowiednich sprzętów ani w możliwości ich wyboru. Na stronie sklepu RTV Euro AGD masz do dyspozycji szeroką ofertę sprzętów, których parametry możesz przeanalizować bez konieczności wychodzenia z domu. Bez problemu posortujesz wyniki według takich parametrów jak np. cena, czas dostawy, nazwa producenta, wymiary, pojemności itp. Wszystko zgodnie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Ci, którzy kierują się podczas zakupów także aspektami wizualnymi i wyglądem sprzętu – również nie będą poszkodowani. Wyraźne zdjęcia wysokiej jakości powodują, że każdy będzie miał szansę na ocenienie walorów estetycznych przed sfinalizowaniem zakupu.

Na co zwracać uwagę podczas zakupów online?

W przypadku takich urządzeń jak np. pralki większość klientów wybiera opcję dostawy kurierem do domu. Decydując się na taki wariant bez zyskujesz komfortowy sposób dostarczenia przedmiotu wprost pod Twoje drzwi. Jeśli interesuje Cię zakup lodówki, zmywaki czy pralki – przed rozpoczęciem poszukiwań musisz także wymierzyć wolną przestrzeń, jaką możesz przeznaczyć na sprzęt. Dla przykładu – najczęściej spotykana głębokość pralki to 40 czy 50 cm. Jeżeli jednak masz ograniczone miejsce na ustawienie pralki – bez trudu możesz zawęzić wyniki wyszukiwania i znaleźć modele slim o głębokości od 30 cm. Dzięki temu pogodzisz dwa punkty na swojej liście – wolną przestrzeń w łazience oraz smukłą pralkę.

Szukasz pralki lub lodówki w dobrej cenie?

W przypadku zakupów online nie bez znaczenia jest także czas dostawy. W sytuacji, gdy np. sprzęt pierwszej potrzeby taki jak np. lodówka czy pralka odmówi współpracy – konieczne jest sprawienie sobie nowego sprzętu, gdy naprawa okaże się niemożliwa lub wyjątkowo droga. W takiej sytuacji warto zwrócić uwagę na sugerowany czas kompletowania zamówienia oraz dostawy. Jeśli nie przewidywałeś w swoim budżecie takiego wydatku – bez trudu możesz sfinalizować ten zakup w ramach płatności ratalnych. Szybka decyzja kredytowa to kolejna zaleta. Co więcej – duże sklepy oferują często tematyczne promocje i obniżki cen, dzięki którym możesz jeszcze zaoszczędzić na zakupach. Najpopularniejsze promocje dotyczą np. płatności ratalnych z zerowym oprocentowaniem, obniżek cen na konkretne sprzęty lub w przypadku zakupów kilku urządzeń. Jeśli zatem lubisz oszczędzać – warto śledzić takie akcje i korzystać z nich np. na spółkę z bliską osobą czy członkiem rodziny. To pozwoli Ci na zmaksymalizowanie oszczędności podczas zakupów, których i tak musisz dokonać!

Skorzystaj z fachowego doradztwa

Jeśli zastanawiasz się jak wybrać pralkę – możesz liczyć na fachową pomoc bez konieczności wychodzenia z domu. Eksperci AGD chętnie odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania nie tylko w sklepie stacjonarnym, ale i online! Możesz wybrać telefoniczną formę kontaktu i dowiedzieć się o wszystkich parametrach, które są dla Ciebie ważne. Ponadto – na początku możesz dokonać samodzielnego researchu i sprawdzić na karcie produktu najważniejsze informacje takie jak np. (w przypadku pralek):

– wymiary,

– pojemność w kg,

– ilość obrotów,

– głośność wyrażoną w decybelach,

– dostępne programy prania.

Gdy zawęzisz wyniki wyszukiwania i znajdziesz najbardziej interesujące Cię modele – doświadczony pracownik sklepu pokieruje Cię dalej i wskaże, czym różnią się konkretne urządzenia.

Zakupy w RTV EURO AGD to dla Ciebie pakiet korzyści

Podsumowując – wybór pralki, lodówki czy zmywarki to czynność, którą wykonuje się raz, a z efektów tego wyboru korzysta się przez kolejne lata. To tłumaczy, dlaczego warto poświęcić temu odpowiednią dozę uwagi i szczegółowości przy poszukiwaniach. Każdy z nas jest inny, podobnie jak potrzeby i możliwości zakupu – oferta RTV EURO AGD jest na tyle atrakcyjna, że bez problemu możesz dostosować zakup do swoich preferencji i zasobności portfela. Wszystkie produkty kupione online objęte są gwarancją producenta – nie masz zatem obaw, że w przypadku awarii zostaniesz pozostawiony sam sobie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here