Na hasło „meblościanka” niemal każdemu przed oczami pojawiają się wielkogabarytowe meble, które zajmowały przestrzeń od podłogi do sufitu – wzdłuż całej ściany. Z czasem meblościanki zyskały bardziej nowoczesny charakter i obecnie mogą zaskakiwać współczesnym designem, wpisującym się w trendy aranżacyjne wnętrz. Wraz z zyskaniem modnego wizerunku zmieniła się również nieco ich funkcja.

Meblościanka wypełniona szkłem

Model meblościanki w białym kolorze i ze szklanymi drzwiami to zaskakująca wariacja, która szczególne uznanie zyskuje wśród posiadaczy wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych. Szkło staje się popularnym materiałem, który wnosi do aranżacji akcent luksusowy i elegancki. Biel, szczególnie modna przez ostatnie lata, jest kolorem ponadczasowym, co sprawia, że zakup takiej meblościanki jest niezwykle słuszną i korzystną inwestycją. Na szczególną uwagę zasługuje model z https://www.agatameble.pl/meble/mebloscianki, który warto wyposażyć w atrakcyjnie wyglądające oświetlenie LED.

 

Meblościanka WINDOW – model na bazie prostokąta

Niezwykle nowoczesna forma meblościanki, która zachwyci każdego sympatyka stylowych aranżacji i unikatowych rozwiązań. Meblościanka składa się z szafki RTV, dwóch wąskich szaf i zamykanej wiszącej półki, co sprawia, że całość wygląda jak ogromna rama. Biel połączona z połyskującą powierzchnią czynią mebel oryginalnym i nadają mu niezwykłe walory estetyczne. Meblościanka doskonale wkomponuje się w przestrzeń salonów urządzonych w stylu minimalistycznym.

 

Meblościanka łącząca fakturę drewna i biel

Choć połączenie to znane jest już od dawna, nowoczesne kształty meblościanki czynią je jednym z najczęściej wybieranych trendów. Kompozycja różnych faktur sprawia, że w aranżacji nie ma miejsca na nudę, dodatkowo czyni wnętrze bardziej atrakcyjnym wizualnie. Biel dodatkowo optycznie powiększa pomieszczenie i sprawia, że jest ono jaśniejsze. Drewno natomiast łagodzi surowy charakter mebla, dopasowując zestaw zarówno do stylu nowoczesnego, jaki współczesnego, choć nieco klasycznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here